HAKKIMIZDA

Grandi ilaç, ilk olarak Medifarma adıyla 2010 yılında kurulmuştur. Daha sonra 2012 yılında ismi Grandi olarak değişmiştir. Kurucularının ilaç sektöründe yaklaşık 30 yılı aşkın farklı alanlardaki deneyimiyle ve saygınlığıyla ilaç sektöründe kalıcı olmayı hedeflemektedir. 1996 yılında ilaç bölümünü uluslararası bir şirkete satıp, konsantrasyonunu uluslararası firmalara danışmanlık yaparak ve OTC alanına girerek faaliyetlerine devam etmiştir. OTC alanın halihazırda Safir İlaç olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2009 yılında tekrardan ilaç sektöründe aktif bir oyuncu olmaya karar verilmiş ve Grandi İlaç kurulmuştur. Bunun için farklı tedavi alanlarında yaklaşık 15’in üzerinde ruhsat başvurusu yapmış, gerek lisanlı ürünler gerekse de ürün geliştirerek ürün portföyünü artırmaya çalışmaktatır.

2012 mayıs ayı itibariyle bazı ürünlerini piyasaya sunmuştur. Hedefimiz bundan sonra da Türkiye ilaç pazarına yeni ürünler kazandırmak suretiyle hızla büyüyen, tercih edilen, saygın bir kuruluş olarak öne çıkmak, daha ekonomik, kaliteli ve ileri ürünleri insanlarımızın kullanımına sunmaktır.